ru

В-каротин 30% масляна суспензія «DSM N.P.» /Швейцарія/

В-каротин 30% масляна суспензія «DSM N.P.» /Швейцарія/ Е160а

В-каротин 30% масляна суспензія «DSM N.P.» /Швейцарія/

Пропозиція руки і серця?

 

Ні, шановні панове, це не реклама шлюбного агенства! Це наше найкраще пропозицію для Вашої компанії. Йдеться про збагачення продуктів харчування за допомогою бета-каротину. Ні, це не міф, а вже реальність.

Ми пропонуємо Вашій увазі бета-каротин компанії DSM N.P. /Швейцарія/ - це єдиний запатентований бета-каротин, який, окрім функції барвника, володіє активністю провітаміну А.

Роками компанія ТОВ "Галеан" Лтд боролася за довіру виробників до даного продукту. Тому зараз з гордістю і впевненістю ми позиціонуємо компанію DSM N.P./ Швейцарія / - як єдиного в світі виробника натурального бета-каротину.

Завдяки великим об'емам замовлення, ми вийшли на новий рівень вартості бета-каротину DSM, яке залишає його поза конкуренцією:

  • бета-каротин 30%

 

Переваги бета- каротину DSM N.P.:

  • Натуральний, безпечний барвник
  • Можливість виносити на етикетку "збагачений провітаміном А"
  • Широкий вибір бета-каротину різної концентрації і форми

 

Поставтеся з повагою до продукції, яку виготовляють!

 

Хочете дізнатися про інших вигодах роботи з нами? Будь ласка:

  • Поставка безпосередньо від виробника, без будь-яких посередників
  • Безкоштовна доставка власним автотранспортом, створення складських запасів - у вас не буде проблем і очікувань з поставкою
  • При укладенні контракту - знижка 10% на інші позиції прайса

 

Якщо Ви бажаєте провести тест - напишіть нам або зв'яжіться за вказаною нижче адресою. Ви отримаєте кваліфікаційну консультацію з усіх технологічно питань.

 

DSM N.P. /Швейцарія/ - відомий бренд у всьому світі зі 150-ти річною історією. Щорічно відбувається оновлення асортименту з його адаптацією на вимоги клієнта.