ru

Динатрій фосфат харчовий "Alwernia", "Fosfa" /Польща, Чехія/

Динатрій фосфат харчовий "Alwernia", "Fosfa" /Польща, Чехія/ Е339

Динатрій фосфат харчовий   "Alwernia", "Fosfa" /Польща, Чехія/

ТОВ «Галеан», Лтд на протязі 20-ти років є постачальником високоякісних інгредієнтів провідним підприємствам харчової промисловості України, таких, як ДП «МілкіЛенд Україна», «Молочний Альянс», «Клуб Сиру», ПАТ «Дубномолоко», «Гадяч Сир», і т.д.

ТОВ «Галеан», Лтд, як офіційний дистриб'ютор компанії «Fosfa» (Чехія) пропонує для виробничих потреб Вашого підприємства:

Динатрій фосфат – регулятор кислотності, емульгуючу сіль, вологоутримуючий агент, стабілізатор, синергіст антиоксидантів.

Застосування:

- Динатрій фосфат використовується в виробництві плавлених сирів в якості солі-плавника. Часто використовується в комбінації з іншими фосфатами і цитратами.

- Додавання в вершкове масло в процесі обробки 0,1-0,3% динатрій фосфату підвищує термін зберігання масла, збільшує рН.

- Для відновлення солевої (іонної) рівноваги, яка необхідна для термостійкості молока, яке піддається нагріванню, до нього додають солі-стабілізатори, в якості яких може виступати динатрій фосфат. Вони зв’язують іони кальцію. Солі використовуються у вигляді 10-25%-х водяних розчинів. Доза солі-стабілізатора залежить від термостійкості конкретної партії молока, тому коливається в межах 0,05-0,4% від маси нормалізуючої суміші.

- Використовується в якості стабілізатора сухого молока та вершків, антикристалізатора згущеного молока і т. д.

- Для прискорення розчину сухих сумішей, наприклад, для морозива.

Оскільки наше підприємство є прямим імпортером від виробника, ми гарантуємо ціни та умови оплат, ексклюзивно розроблені для кожного нашого партнера!!!

Товар супроводжується сертифікатом якості та гігієнічним висновком МОЗ України.

Доставка власним транспортом, щотижня, в любу точку України!