ru

Інкубатор біонагрівач для тестів "Packhaus Rockmann" /Німеччина/

Інкубатор біонагрівач для тестів "Packhaus Rockmann" /Німеччина/

Для інкубаційної витримки ампул (підтримки постійної температури) розроблено оригінальний сухий нагрівач, що працює від мережі змінного струму напругою 220 В (є модифікації сухого нагрівача з живленням 12 В постійного струму, для використання в автоцистерні при перевезенні молока), що має ряд серйозних експлуатаційних переваг перед стандартними водяними банями. Контроль температури в порожнині нагріву ампул здійснюється електричним термометром з дисплеєм на рідких кристалах. Контроль часу здійснюється електронним таймером з аналогічним дисплеєм. Комплект для ампульного тесту включає в себе також шприц і достатня кількість одноразових піпеток для відбору об'ємом 0,1 мл.

До складу комплекту входять:

  • 4 блоку ампул (для модифікації МІНІ - 1 блок) по 25 штук кожен, містять тверду фіолетову агарове середовище, що включає стандартизоване кількість спор Bacilus Stearotermophilus var. Calidolactis C953
  • шприц-дозатор для відбору проб молока;
  • 100 штук одноразових піпеток (для МІНІ -25) для відбору проб молока;
  • пінцет.

Дельвотест® є системою тестування для визначення в молоці антибактеріальних речовин таких як антибіотики і сульфамідні речовини.

Комплект обладнання та препаратів системи Дельвотест® включає всі необхідні матеріали для проведення ампульного тесту Дельвотест®. У даному технічному бюлетені описується застосування матеріалів Комплекту Дельвотест®.

Підготовка

Все, з чим контактує молоко (руки, контейнери, обладнання), має бути ретельно вимито і обполоснути чистою водою. Цим можливо попередити пробу від зараження ингибирующими речовинами. Крихітна кількість попадання мастітного речовин може призвести до непридатності великої кількості молока; достатньо одного шприца з мастітного збудником, щоб зіпсувати 100000 літрів молока!

Зразок молока

Для проведення тесту необхідно повністю видоїти корову, слив молоко у відро або контейнер. Добре розмішайте молоко і акуратно візьміть пробу, наприклад, кухлем. Якщо відсутня пряма можливість провести тестування молока, зразок необхідно помістити в холодильник або інше прохолодне місце. Використовуйте Дельвотест® тільки для перевірки коров'ячого молока. Попередження: Дельвотест® не можна використовувати для прокислого молока або молока, що містить контаминанти загального характеру.

Перед проведенням тесту

Працюйте на чистій поверхні. Ретельно вимийте руки. Слідкуйте за тим, щоб руки не торкалися молока, таблеток і країв одноразової піпетки. За 15 хвилин до тесту включіть нагрівальний прилад. Прочитайте інструкції по застосуванню. Перевірте температуру перед застосуванням (вона повинна становити 64 ° C з похибкою +/- 0.5 ° C) *. Встановіть таймер для застосування Дельвотетста ® P або SP (див. Інструкції по застосуванню).

Використання Комплекту Дельвотест®

(Додаткова інформація за Технічному бюлетеню мається удістрібьютора DSM)

Вказівки

Відріжте ножицями або ножем необхідну кількість ампул. Будьте обережні, не пошкодите фольгу на інших ампулах (Не відривайте ампули).

Для кожної молочної проби візьміть по одній ампулі і відзначте їх. розмістіть ампули в штативі, які можна буде опустити у водяній термостат або в спеціальні отвори в коробці для проведення тесту Дельвотест®.

Розкрийте ампули шляхом протиканія отвори в алюмінієвій фользі, наприклад тупим кінцем шприца. (Не відривайте фольгу від ампул).

Додайте в кожну ампулу по одній живильної таблетці. Найкраще це зробити, відкривши флакон, перевернувши кришку флакона і висипавши кілька таблеток в цю кришку. Для додавання таблетки (ок) в ампулу (и) використовуйте пінцет. Залишок таблеток покладіть назад у флакон і, прикривши подушкою і сілікагельной капсулою, щільно закрийте флакон.

Додайте молочні проби

Надіньте нову одноразову піпетку на шприц для кожної тестованої молочної проби.

Додайте молочну пробу (0.1 мл), вичавивши повністю поршень шприца, і опустіть кінчик піпетки в пробу молока приблизно на 1 см і дозвольте поршню повільно повернутися в початкове положення.

Перемістіть пробу молока в піпетці (0.1 мл) повністю в соответствующе марковану ампулу. Це здійснюється шляхом повільного нажимания поршня, поміщаючи молоко безпосередньо в агарове середу з живильним пігулкою.

Перевірте температуру інкубатора 64 ° C Помістіть ампулу (и) в заздалегідь підігрітий термостат або сухою інкубатор (сухий інкубатор мається у дистриб'ютора DSM distributor) при температурі 64 ° C + 0.5 ° C. Помістіть ампули в інкубатор для проведення тесту Дельвотест® P на 2% години і для Дельвотест® SP на 3:00.

Розшифровка

Після приміщення ампул для Дельвостеста® P на 2% години і для Дельвотеста® SP на 3:00 в інкубатор (64 ° C) візьміть ампули з водяного термостата або інкубатора і розшифруйте. Розшифруйте результати в нижній 2/3 агарового середовища.

Жовтий колір свідчить про відсутність антибактеріальних речовин в концентрації, що дорівнює або вище межі виявлення.

Жовто-Фіолетовий колір свідчить про присутність антибактеріальних речовин у відповідній пробі молока, якщо їх концентрація близька до межі виявлення. Фіолетовий колір свідчить про присутність антибактеріальних речовин в концентрації, що дорівнює або вище межі виявлення.

Інформація про чутливість і розшифровки квітів тесту є у Вашого дистриб'ютора DSM.

Рекомендації по використанню сухого інкубатора DSM

Процедура

Сухий інкубатор необхідно розмістити на рівній поверхні і під'єднати до заземленої розетки з відповідним змінним струмом. Інкубатор вмикається за допомогою вмикача: загоряється індикатор. Після закінчення 5-10 хвилин цей індикатор стане блимати, вказуючи, що температура досягла задане значення (64 ° C) і можна опускати ампули. Якщо дозволяє час, бажано почекати ще 10 хвилин для кращої стабілізації температури через весь нагрівальний блок сухого інкубатора. Роз'єднання від основного джерела живлення проводиться шляхом виймання основний штепсельної вилки з настінної розетки.

П редостережен ие

Інкубатор повинен бути як слід заземлений і не контактувати з водою та іншими рідинами. Процедури проведення тесту повинні здійснюватися в приміщенні з постійною температурою. Не можна розміщувати інкубатор біля відкритого вікна або на протязі. Якщо кілька тестів проводяться в один день, бажано залишати інкубатор включеним. Краще не поміщати нові ампули в сухий інкубатор під час проведення тесту, так як це може знизити температуру і збільшити час нагрівання для інших ампул. Додайте ампули якомога глибше в отвори сухого інкубатора.

Інструкції з використання таймера для Дельвотест®

Установка необхідного періоду часу.

Встановіть перемикач Clock / Time на Timer. Натисніть кнопку Reset, після чого з'являється значення для годин, хвилин, секунд 00.

За допомогою кнопок HR і Min, встановіть необхідний час на дисплеї: для Дельвотест® SP 3:00. Якщо кнопки HR і Min утримувати довше 2 секунд, установка часу прискориться.

Процедура

Відразу ж після опускання ампул Дельвотест® в сухий інкубатор, натисніть кнопку Start / Stop один раз. Висвічується час покаже нуль; по закінченні встановленого періоду з'явиться звуковий сигнал таймера протягом однієї хвилини (максимум). Одночасно, висвічується час стане знову видимим. Годинниковий механізм зупиняється шляхом нажимания однієї з кнопок HR, Min, Sec, Start / Stop або Reset.

Пам'ять

Якщо Ви натиснете послідовно кнопку Start / Stop один раз, встановлений час з'явиться знову з індикатором 'Memory "Повторним нажиманием Start / Stop, час обнулится; потім індикатор 'Метоген "гасне.

Використання таймера

Увімкніть перемикач Clock / Timer на Clock, відобразиться час. Для установки правильного часом у годинах і хвилинах натисніть кнопки Set, HR, і Min. Якщо ці кнопки утримувати довше 2 секунд, установка часу прискориться. Одночасним нажиманием кнопок Set і Sec, індикатор секунд покаже 00. Якщо на цей момент індикатор часу показує значення між 31 і 59 секундами, значення індикатора хвилин збільшиться на 1 хвилину.

Заміна батареї

Переведіть білу кнопку на зворотному боці таймера до зазначеного положення, використовуючи монету. Замініть батарею нової 1.5 В, розміром G- 13; переконайтеся, що сторона + звернена назовні. Закрийте кришку монетою. Тимчасові значення, встановлені до заміни батареї, повинні бути оновлені.

Закріплення таймера

Таймер можна закріпити на залізного чи сталевого поверхні за допомогою магніту. Якщо під час проведення тесту таймер переноситися в іншу зону, враховуйте час, щоб під час повернутися до нагрівального приладу. Таймер можна прикріпити до тканинної поверхні за допомогою затиску із зворотного боку. Цей зажим відкривається натисканні круглої частини. Ще одна можливість - це закріпити таймер на краю, відкривши затиск і дозволивши Металеві затиски закритися.